Jak se k nám dostanete?

Na příjezdových komunikaích Vás nasměruje tento ukazatel:

Do našeho Návštěvnického centra se můžete dostat hned několika způsoby.

Níže si můžete vyhledat autobusové nebo vlakové spojení nebo můžete využít jednoho z několika parkovišť kolem centra města. Parkovací kotouč opravňující stání na vyhrezených parkovištích ve městě zakoupíte také u nás.

Auto

SMĚR OSTRAVA – NOVÝ JIČÍN: R48 exit Nový Jičín centrum, na křižovatce vlevo a dále rovně.
SMĚR OLOMOUC – NOVÝ JIČÍN: D1 exit 311 (Český Těšín, Frýdek-Místek) na R48 exit Nový Jičín centrum, na křižovatce vlevo a dále rovně.
SMĚR OPAVA – NOVÝ JIČÍN: Po silnici I. třídy 57 přes Kunín, Šenov u Nového Jičína, stále po hlavní silnici a dále rovně.
SMĚR VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – NOVÝ JIČÍN: Po silnici I. třídy 57 přes Hodslavice, Bludovice vjíždíte do Nového Jičína a pokračujete stále rovně.

PARKOVÁNÍ
hlavní parkoviště Na Valech (u tržnice)
možnost využít další parkoviště ve městě - viz mapa

Autobusové a vlakové spojení

Jak se dostanete do našeho návštěvnického centra pomocí autobusové nebo vlakové dopravy najdete v přehledech jízdních řádnů IDOS.

Najít spojení

Informace pro řidiče zájezdových autobusů

Cestující mohou vystoupit na zastávce na ulici Tyršova pod MěÚ Nový Jičín. Zájezdový autobus je možno zaparkovat v objektu ČSAD na ulici Palackého 1675/25, GPS souřadnice: 49.591243N, 17.999364E nebo na ulici U stadionu 2180/1, GPS souřadnice: 49.5903986N, 18.0012700E.

Parkoviště kolem centra města