Výzva občanům – příprava výstavy fotografií Karla Kryla

Výzva prodloužena

Vážení spoluobčané – zapojte se do přípravy výstavy fotografií Karla Kryla

Návštěvnické centrum připravuje výstavu věnovanou básníkovi, písničkáři a zároveň čestnému občanovi města Nový Jičín Karlu Krylovi. Pokud vlastníte fotografii či jinou vzpomínku na tohoto významného písničkáře, prosíme o její zapůjčení na zmíněnou výstavu, která je plánována na měsíce duben a květen v galerii Návštěvnického centra Nový Jičín.

Fotografie můžete přinést osobně na recepci TIC v Návštěvnickém centru, na adresu Masarykovo náměstí 45, Nový Jičín nebo snímky zaslat v elektronické podobě na email: karolina.kyskova@novyjicin.cz do 13. března 2022. Po oskenování vám budou fotografie vráceny. Vítán je krátký popis zachycené události a alespoň přibližné datum.

Všem občanům, kteří se zapojí a své fotografie zapůjčí, předem srdečně děkujeme!

Kolektiv Návštěvnického centra Nový Jičín