Slavnost města 2018 – program Návštěvnického centra

V sobotu 8. 9. 2018, během Slavnosti města, bude Návštěvnické centrum přístupné veřejnosti zcela zdarma. V expozici klobouků proběhne fotosoutěž „Na každou hlavu se klobouk najde“, v expozici gen. Laudona se Vaše děti mohou zúčastnit zábavné hry „Odhalte tajemství Laudona“.

Expozice klobouků:

Vyfoťte se s kloboukem, zúčastněte se fotosoutěže a odneste si fotku s sebou zdarma na památku.

Pravidla fotosoutěže:

Zvítězí první tři fotky, které dostanou na facebookové stránce nejvíce hlasů "To se mi líbí". Uzávěrka soutěže je 31. října 2018. Vítězné fotografie budou zveřejněny na  https://www.facebook.com/mestoklobouku

O co se hraje?

• volné vstupy do Návštěvnického centra a Muzea Novojičínska, p.o.
  • upomínkové předměty a propagační materiály města

Svou účastí ve fotosoutěži souhlasíte se zveřejněním své fotky na webech NCNJ a města nebo v propagačních materiálech Návštěvnického centra.

Dále v expozici probíhá výstava fotografií ze sbírky Ivana Bartoně "Známé, neznámé domy v Novém Jičíně na pohlednicích".

Expozice generál Laudon:

Chceš vyzkoušet život vojáka v císařské armádě a potkat samotného generála Laudona? Přijď se pobavit mezi 10:00 – 17:00 do expozice generála Laudona.

Galerie:

Výstava fotografií Spolku nezávislých fotografů s názvem "Myšlenkou pro dobro" společně s podporou osvěty mobilního hospice Strom Života.

PROJÍŽĎKA MĚSTEM HISTORICKÝM AUTOBUSEM S PRŮVODCEM

Při příležitosti Slavnosti města připravilo Návštěvnické centrum pro turisty i místní projížďku městem historickým autobusem s…

Expozice klobouků:

Vyfoťte se s kloboukem, zúčastněte se fotosoutěže a odneste si fotku s sebou zdarma na památku.

Pravidla fotosoutěže:

Zvítězí první tři fotky, které dostanou na facebookové stránce nejvíce hlasů "To se mi líbí". Uzávěrka soutěže je 31. října 2018. Vítězné fotografie budou zveřejněny na  https://www.facebook.com/mestoklobouku

O co se hraje?

• volné vstupy do Návštěvnického centra a Muzea Novojičínska, p.o.
  • upomínkové předměty a propagační materiály města

Svou účastí ve fotosoutěži souhlasíte se zveřejněním své fotky na webech NCNJ a města nebo v propagačních materiálech Návštěvnického centra.

Dále v expozici probíhá výstava fotografií ze sbírky Ivana Bartoně "Známé, neznámé domy v Novém Jičíně na pohlednicích".

Expozice generál Laudon:

Chceš vyzkoušet život vojáka v císařské armádě a potkat samotného generála Laudona? Přijď se pobavit mezi 10:00 – 17:00 do expozice generála Laudona.

Galerie:

Výstava fotografií Spolku nezávislých fotografů s názvem "Myšlenkou pro dobro" společně s podporou osvěty mobilního hospice Strom Života.

PROJÍŽĎKA MĚSTEM HISTORICKÝM AUTOBUSEM S PRŮVODCEM

Při příležitosti Slavnosti města připravilo Návštěvnické centrum pro turisty i místní projížďku městem historickým autobusem s průvodcem. Začátek v 9:00, nástup každou půlhodinu na křižovatce ulic Tyršova a Divadelní, poslední projížďka v 16:30. Polední pauza: 12:00 – 13:00, poslední projížďka před přestávkou v 11:30.

Okruh městem:

Tyršova, Slovanská, Jiráskova, Divadelní, Tyršova, Gen. Hlado, Sokolovská, Štefánikova, Tyršova