Pozvánka na Den Země

Návštěvnické centrum Nový Jičín společně s odborem školství, kultury a sportu a odborem životního prostředí Vás srdečně zve na Masarykovo náměstí v Novém Jičíně, kde se v úterý  22.4.2014 uskuteční Den Země v době od 8 do 16 hodin.  Dopolední blok je připraven pro MŠ a ZŠ, odpolední blok pro širokou veřejnost.   Můžete se těšit na soutěže se společnostmi EKO-KOM a.s., Ecobat s.r.o, Elektrowin a.s. a Městskou policii Nový Jičín. Záchranná stanice Bartošovice si připravila odlévání stop zvířat a Technické služby města Nový Jičín ukázku své techniky a soutěže.    Program doplní vystoupení divadla ENTENTÝKY v 9:30 a následně vystoupení tanečních kroužků SVČ Fokus. Součástí akce je řemeslný jarmark.   Po celou dobu akce bude možnost odevzdat drobný elektrospotřebič do připraveného kontejneru společnosti Elektrowin.