Pošlete svůj recept do městského kalendáře!

Pošlete svůj recept do městského kalendáře!

Vlastníte tradiční recept, který se u vás dědí z generace na generaci nebo jen tak rádi vaříte či vymýšlíte vlastní recepty?
Zašlete nám ho na e-mail: icentrum@novyjicin-town.cz
Termín uzávěrky je 31. července 2020. Recept by měl obsahovat ingredience, postup přípravy a kvalitní fotografii uvařeného pokrmu. Vybrané recepty budou použity ve stolním kalendáři Nového Jičína na rok 2021. Každý, kdo přispěje svým receptem, obdrží výtisk stolního a nástěnného kalendáře zdarma.
Autoři vybraných receptů použitých v kalendáři se pak mohou těšit na odměnu v podobě zajímavých upomínkových předmětů.
Ale ani ti, kteří se nedostanou do kalendáře, nepřijdou zkrátka – veškeré nasbírané recepty plánujeme použít v připravované novojičínské kuchařce, takže publicita Vás nemine!
V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na kontaktní osobu — Kristýna Juliová, e-mail: kjuliova@novyjicin-town.cz, tel.: 556 768 288.